Понеділок
29.05.2023
19:41
Категорії розділу
Актуально))) [179]
Свято... [60]
День народження...))) [1]
Змагання [7]
Семінар [11]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Пилипчанський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ"

Шановні учні та батьки!

У зв'язку з реформою школи  та впровадженням принципів і положень Нової Української школи у нашому шкільному житті стало вже звичним постійне оновлення технічних засобів освітньо-виховного процесу, методів ведення занять, і особливо актуально стоїть питання якісного і своєчасного оновлення шкільних підручників згідно нових освітніх програм. Тому ще заздалегідь Міністерство Освіти і Науки  пропонує нам, вчителям ознайомитись з проектами нових підручників і прийняти участь у конкурсному відборі.

Пропонуємо і вашій увазі результати такого вибору.

Річний план роботи НВК на 2018-2019 навчальний рік можна переглянути за посиланням  : http://pylypcha.ucoz.ua/load/richnij_plan_roboti_nvk_na_2018_2019n_r/1-1-0-35

 

Освітня програма закладу на 2018-2021 навчальні роки можна переглянути за посиланням : http://pylypcha.ucoz.ua/load/osvitnja_programa/1-1-0-34

Про зарахування учнів до 1 класу

На виконання Закону «Про освіту», наказу МОН № 367 від 16.04.2018 року « Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та поданих заяв батьків

НАКАЗУЮ:

1.Зарахувати до першого класу таких учнів:

  1. Голохвастов Артем Євгенійович,
  2. Карпенко Євгенія Спартаківна,
  3. Петренко Софія Сергіївна,
  4. Полянський Денис Миколайович,
  5. Щур Крістіна Максимівна.

2.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор НВК               Л.М.Письменна

Вільні місця в 1 клас - 25.

Згідно наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 18.04.2018 № 341 «Про внесення змін до наказу від 19.01.2018 № 25 «Про організаційні заходи щодо прийому дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2018 році»

прийом документів до 1-х класів буде здійснюватись з 23 квітня по 31 травня 2018 року.

 

-         Всі батьки можуть подати документи до школи з 23.04.2018 по 31.05.2018 за попереднім записом.

-         З 1.06.18  по 15.06.18 документи прийматись не будуть!

-         Першочергове зарахування гарантоване дітям, що проживають в мікрорайоні закладу освіти.

-         Наступні мають право на зарахування діти, чиї рідні брати/сестри є учнями школи та діти, чиї батьки є працівниками школи.

-         На вільні місця з 1.06.2018  по 15.06.2018 будуть зараховані діти, що проживають в інших мікрорайонах, шляхом жеребкування. 

1.06.2018 р. буде оприлюднено список дітей, зарахованих до 1 класу та інформацію про можливі вільні місця і процедуру жеребкування.

 

06.06.2018 о 10-00  відбудуться батьківські збори "Знайомимось з класом та першою вчительною" (на збори можна приходити без дітей).

 

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ  

26 березня - 22 квітня 2018 року буде проведена роз'яснювальна робота серед мешканців району щодо особливостей прийому дітей до 1-х класів у 2018 році.

З 27 березня 2018 року буде розпочато попередній запис на подання документів дітей до вступу до 1 клас на 2018 - 2019 навчальний рік . Журнал для запису буде знаходитись на методичному кабінеті школи.

11 квітня 2018 року о 9.00 на 1 поверсі закладу освіти буде проводитись конференція для батьків майбутніх першокласників «День відкритих дверей»

З 23 квітня 2018 року по 31 травня 2018 року буде проводитись прийом документів дітей для зарахування у 1 клас на 2018 - 2019 навчальний рік.

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ 2018-2019 Н.Р. 

Конституція України 

Стаття 53. Кожен має право на освіту

1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...

ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО ОСВІТУ"

Стаття 12. Повна загальна середня освіта

п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

п. 1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ"

Стаття 18. Зарахування учнів

1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

7. Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти дозволяється проводити на конкурсних засадах.

Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.

 

Що потрібно взяти для надання документів дитини

до 1 класу на 2018 - 2019 н.р. у заклад освіти

 1. Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас (заяву батьки напишуть в день подання документів).

2. Паспорт одного з батьків дитини.

3. Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини.

4. Медична довідка дитини встановленого зразка (ОРИГІНАЛ)

http://moz.gov.ua/article/news/chi-budut-u-shkolah-zberigatis-medkartki-detalno-pro-skasuvannja-formi--026o

ЯКА ДОВІДКА ПОТРІБНА ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ШКОЛИ

Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду видається для  надання медичному працівнику загальноосвітнього навчального закладу Форма № 0 086-1/о “Довідка учня  загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду”. У разі,  якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичні працівники шкільних навчальних закладів володітимуть необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.

 

ПРО ФОРМИ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у "Карті профілактичних щеплень"  (форма № 063/о). "Карта профілактичних щеплень", яка містить. Цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

 

5. Копія та оригінал документу, який підтверджує місце проживання дитини:

паспорт одного з батьків або витяг з реєстру(при наявності ID-картки);

- копія та оригінал договору про оренду квартири юридично завірений.

- інші офіційні документи (оригінал та копія), що засвідчують місце проживання дитини.

 /Копії всіх документів завіряються відповідно  оригіналів та лишаються в пакеті наданих документів до ЗЗСО/

 6. 2 фото 3х4 (для оформлення особової справи і учнівського квитка)

7. Файл для збереження документів дитини.

Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років.    

Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року. 

-        Надання документів дитини до зарахування в 1 клас здійснюється батьками, або особами, що їх замінюють.

-       Присутність дитини при наданні документів не є обов'язковою, оскільки співбесіда з нею проводитись не буде.

Що потрібно зробити для надання документів дитини

до 1 класу на 2018 - 2019 н.р. у заклад освіти

1. Записатись попередньо на прийом, щоб уникнути натовпу та черг при наданні документів.

2. Прийти в зазначений час з усіма необхідними документами.

3. Надати документи в комісію, написати заяву та зареєструватись.

4. Ознайомитись зі списками дітей, які рекомендовані до зарахування в 1 клас на підставі наданого повного пакету документів та відповідно умов прийому.

Прийом документів здійснюватиметься з 23 квітня по 31 травня відповідно графіка.