П`ятниця
24.05.2024
20:57
Категорії розділу
Актуально))) [179]
Свято... [60]
День народження...))) [1]
Змагання [7]
Семінар [11]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Пилипчанський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ"
         2.2#ВчимосяВдома

На  сторінці: 

 
 
 
 
Поради батькам:
2.1 Що розповісти дітям про COVID -19.:  https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=h6Pk5TFoB8I&feature=emb_logo
Як і чим зайняти дитину під час карантину? Як сприяти її розвитку, не маючи професійних навичок вихователя?
План веселих занять для дошкільнят на 15 днів   https://www.unicef.org/ukraine/%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE%

 Відеоролик для дітей від МОЗ України   "Дізнайся свою силу" -   ДИВИТИСЯ УСІМ!!:

  https://www.youtube.com/watch?v=h6Pk5TFoB8I&authuser=0

Пропонуємо Лист МОН України щодо організації роботи дошкільних навчальних закладів в період карантину:

      http://pylypcha.ucoz.ua/1145_vkh_1_9-219.pdf

 

                                                                                                           МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій

Керівникам обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти Керівникам закладів дошкільної освіти

Щодо організації роботи закладів дошкільної освіти під час карантину

Шановні колеги!

         У зв'язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) всім учасникам освітнього    

   процесу необхідно дотримуватися  протиепідеміологічних вимог і рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо особливостей організації                             освітнього   процесу в закладах освіти під час карантину.

        Згідно із частиною першою статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе                                 відповідальність  за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти.

       У зв'язку із зазначеним та керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року No 211 «Про запобігання поширенню на                                              території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), наказом МОН від 16.03.2020 за No 406                                                          «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СОVІD-19», керівникам закладів дошкільної освіти необхідно було видати накази                                                     про встановлення режиму роботи працівників закладу (як педагогічнихнепедагогічних), встановивши заходи з виконання працівниками                                           освітньо педагогічної, методичної та іншої роботи, що відповідає професійним обов'язкам працівників, визначити особливості провадження освітнього                             процесу та збереження систем життєзабезпечення (охоронного режиму).

     В межах робочого часу, визначеного графіком, працівники закладу мають виконувати свої професійні обов'язки, організовувати та проводити, за                                              розпорядженням керівника, освітній процес, складати або корегувати плани професійного розвитку та самоосвіти, розробляти конспекти занять відповідно до освітньої                            програми тощо.

    В умовах карантину варто налагодити тісну взаємодію із батьками Вихованців. Зокрема, пропонуємо розробити рекомендації та проводити консультації з батьками                 вихованців щодо організації освітньої  діяльності вдома, розпорядку дня, харчування дитини тощо. Зазначену комунікацію можна організувати за допомогою                                      онлайн-конференцій, спілкування у групах в соціальних мережах, мобільних додатках, за допомогою електронної пошти тощо.

    Крім того, слід розглянути можливість проведення онлайн-занять з дітьми за допомогою дистанційних технологій в режимі реального часу або надсилати                                       їх запис батькам вихованців чи розміщувати на вебсайті закладу освіти.

     При цьому наголошуємо, що Міністерством освіти і науки створено окремий ресурс «Вчимо і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти», який містить                                  перелік ресурсів із вправами та завданнями для дітей дошкільного віку, поради батькам дiтей, рекомендації для занять та іншу корисну інформацію.

Ознайомитись із матеріалами можна за посиланням:    http://mon-covid19.info/dytiachi-sadky

      Також звертаємо вашу увагу, що діяльність закладу дошкільної освіти регламентується планом роботи, який складається, як правило, на навчальний рік                                                       (з 1 вересня до 31 травня) та оздоровчий період (1 червня до 31 серпня). Якщо у зв'язку із епідеміологічною ситуацією в Україні термін дії карантину буде змінено,                            фактична тривалість навчального року продовжуватись не буде. Також просимо утриматися від масових заходів, пов'язаних із закінченням навчального року.

     Про умови та оплату праці працівників закладів освіти в умовах карантину повідомлялося у спільному листі Міністерства освіти і науки України та                               ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 17.03.2020 за   No 1/9-162 / 02-5/202.

    Просимо довести зазначену інформацію до відома органів управління освітою, педагогів, батьків дітей дошкільного віку.

З повагою Т. в. о. Міністра              Любомира МАНДЗІЙ