Понеділок
20.05.2024
20:33
Категорії розділу
Актуально))) [179]
Свято... [60]
День народження...))) [1]
Змагання [7]
Семінар [11]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Пилипчанський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ"

УВАГА!  УВАГА!

 

Шановні відвідувачі! У ці дні готується до публікації оновлена версія сайту Пилипчанського НВК на платформі Google,  тому згодом з'явиться посилання на перенаправлення ваших пошукових запитів по сайту на новий сайт, а даний ресурс буде зберігатися як архівний. Тому просимо вибачення за тимчасові незручності у висвітленні подій нашого шкільного життя. Життя не стоїть на місці і ми  також бажаємо йти в ногу з часом.

 Адміністрація Пилипчанського НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - ДНЗ"


Шановні  батьки, учні, педагоги!  Заняття у навчальних закладах  Білоцерківської громади  відновлюються.

Сьогодні , 06.05.2021р.  виконавчий комітет БМР прийняв рішення про відновлення освітнього процесу на базі закладів освіти з 11 травня. Зважаючи на це, прошу здійснити всі необхідні організаційні заходи для якісного і безпечного освітнього процесу , а також повідомити здобувачів освіти та їхніх батьків. Також неухильно дотримуватися вимог постанови головного державного санітарного лікаря від 23 квітня 2021 року № 4 та наказу УОН БМР від 06.05.2021 року № 159. (Постанова надіслана вам на електронні пошти.).
Нагадайте дітям про :
- маску,
-дистанцію,
-пляшечку води,
- про не ходіння на гостину  до інших класів,
- про рух по закладу по розмітці...                            Директорка Пилипчанського НВК     Л.Письменна


До уваги учасників освітнього процесу!

  Міністерство Охорони здоров'я оновило положення "   Про затвердження протиепідемічних заходів  у закладах освіти на період карантину у зв’язку   поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)":

https://www.schoollife.org.ua/pro-zatverdzhennya-protyepidemichnyh-zahodiv-u-zakladah-osvity-na-period-karantynu-u-zv-yazku-poshyrennyam-koronavirusnoyi-hvoroby-covid-19-2/?fbclid=IwAR0275NN-Eg577KisTbcJFALszJgDspqQJuHE75c3LLVctuliOWaLmCax4E

Ми сподіваємось, що до кінці навчального року ми ще побачимось з учнями у стінах школи, тому протиепідемічні заходи у навчальних закладах залишаються актуальними і ми усі маємо їх виконувати.


Школярі  Білоцерківщини з 29 березня 2021 року жовтня йдуть на дистанційне навчання

БІЛОЦЕРКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПИЛИПЧАНСЬКИЙ НВК

Н А К А З   від    25.03.2021    с.Пилипча     №

Про додаткові обмежувальні протиепідемічні   заходи на період дії «червоного» рівня епідемічної    небезпеки  з 24 березня 2021 року

        Відповідно до  Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про органи місцевого самоврядування в Україні», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами):

НАКАЗУЮ:

  1. Забезпечити неухильне виконання в закладі/установі освіти вимог чинного законодавства України щодо  обмежувальних протиепідемічних заходів на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

  2. Заборонити проведення масових (культурних, спортивних, наукових, освітніх, професійних, тематичних та інших) заходів у закладі з 29 березня 2021 року та до прийняття окремого рішення Виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. 

  3. Продовжити організацію освітнього процесу для 1-11 класів за дистанційною формою з 29 березня 2021 року та до прийняття окремого рішення Виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

  4. Забезпечити щоденний контроль за станом здоров’я всіх працівників закладу освіти та оформлення необхідної документації.

5. Приймання документів майбутніх здобувачів освіти до 1 класу та на вільні місця до 2-11 класів здійснювати виключно в дистанційному форматі (на сайті закладу освіти – електронна заява, надсилання копій документів на пошту закладу тощо).

6.Усім педагогічним працівникам:

       6.1. Забезпечити виконання освітніх програм відповідно до чинного законодавства України.

   6.2. Забезпечити регулярну та змістовну взаємодію зі здобувачами освіти, забезпечити систематичне відстеження результатів навчання учнів, а також за потреби надавати їм підтримку в освітньому процесі; для учнів, які не можуть узяти участь у синхронному режимі взаємодії з поважних причин, забезпечити використання інших засобів комунікації, доступних для здобувачів освіти – телефонного, поштового зв’язку тощо.

7. Керівникам гуртків Строкіну Ю.Б. та Калачук Г.І. організувати освітній процес за дистанційною формою на період із 29 березня 2021 року та до прийняття окремого рішення Виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

8.Класним керівникам 1 -11 класів:

     8.1.Організовувати широке інформування батьків здобувачів освіти або осіб, що їх замінюють, про режим роботи закладу для 1-11 класів за дистанційною формою з  29 березня 2021 року та до прийняття окремого рішення.

      8.2. Невідкладно інформувати адміністрацію про виявлення випадків захворювання здобувачів освіти на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

9. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Каревій О.П. координувати освітній процес під час дистанційного навчання.

Термін: у період дистанційного навчання

10. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

11. Ознайомити зі змістом наказу через електронну пошту.

Директор  Л.Письменна                     Бережіть себе!

                                                                                          

 


Шановні батьки, якісне дистанційне навчання вашої дитини ми зможемо організувати, якщо ви та дитина:

1. Забезпечте дитину комфортним та зручним робочим місцем, персональним комп’ютером чи ноутбуком, доступом в Інтернет.

2. Контролюйте режим навчання дитини, який має відбуватися за діючим розкладом класу.

3. На електронну пошту дитини відбувається розсилка запрошень до Zoom або Classroom-конференцій з навчальних предметів згідно розкладу вказаному на сайті «Нові знання» та в самому запрошенні

4. Дитина обов’язково має відвідувати конференції, переглядати, опрацьовувати та вивчати матеріали, запропоновані вчителями на сайті «Нові знання» з певного навчального предмету.

5. Контролюйте опрацювання дитиною навчальних матеріалів та своєчасність виконання домашніх завдань.

6.Фото письмових домашніх завдань слід надсилати на електронну скриньку вчителя, Вайбер, або завантажувати на сайт «Нові знання» до наступного заняття або відповідно до термінів виконання.

7.Для отримання індивідуальних консультацій з предмету тримайте зв'язок з вчителем через інші засоби зв'язку ( «Нові знання», електронна пошта, телефон, Вайбер).

8.Слідкуватимете за результатами навчальної діяльності дитини, які фіксуються в електронному щоденнику дитини (Зайдіть на сайт «Нові знання» введіть свій логін та пароль, який ви вказали при реєстрації; у вкладці перегляньте розклад, домашнє завдання та оцінки своєї дитини). Інструкція з користування електронним щоденником за посилання https://nz.ua/page/support

9.Навчить дитину чергувати онлайн навчання з іншими видами освітньої та творчої діяльності.

10.Періодично влаштовуйте перевірку знань дитини - розуміння правил, наявність виконання вправ, проходження надісланих вчителем завдань та тестів

11.Слідкуйте за інформацією, яка розміщується у вайбер -групі на сайті закладу у розділах “Новини” та “Дистанційне навчання”, на якому розміщено інформацію для зв'язку .

12. Навчить дитину під час роботи з комп'ютером кожні 25-30 хв робити короткочасні перерви для виконання зорової гімнастики, випивання склянки. Організуйте правильний режим харчування дитини.

13. Проведіть бесіду з дитиною про режими дня та режим навчання. Важливо розуміти, що карантин – це не канікули.. Робочий день учня має максимально походити на звичайний день в школі за насиченістю.

14. Дотримуйтеся правил здорового способу життя та рекомендацій щодо запобігання захворювання COVID-19.


 

Щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19,
спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2
та запровадження нових обмежувальних протиепідемічних заходів.

Керівникам місцевих органів управління у сфері освіти
Керівникам закладів загальної середньої освіти

Шановні колеги!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 104 з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,

запроваджені нові обмежувальні протиепідемічні заходи.

З 24 лютого по ЗО квітня 2021 року на всій території України почне діяти адаптивний карантин.

Залежно від епідемічної ситуації на території України в цілому або на території окремих регіонів встановлюється «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, кожен з яких має чіткі обмеження та критерії визначення.

Звертаємо увагу, що з 24 лютого 2021 року на території України встановлюється «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, відповідно до якого, зокрема, забороняється:

  • відвідування закладів освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;
  • проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більше ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів);
  • проведення масових (культурних, спортивних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 4 квадратні метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому залі.

У разі встановлення на території регіону «червоного» рівня епідемічної небезпеки забороняється: відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1—4 класів закладів загальної середньої освіти.

Міністерство освіти і науки України рекомендує вжити невідкладних заходів, спрямованих на збереження здоров’я дітей та належну організацію освітнього процесу.

Пріоритетом організації функціонування закладів освіти залишається неухильне дотримання протиепідемічних заходів, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року № 50.

У випадку організації навчання учнів з використанням технологій дистанційної освіти, заклад освіти має діяти в інтересах дитини. Організація освітнього процесу має забезпечувати регулярну та змістовну взаємодію вчителів з учнями; мають створюватися умови для забезпечення повноцінної участі в освітньому процесі осіб з особливими освітніми потребами з обов’язковим урахуванням індивідуальної програми розвитку; заклад освіти забезпечує регулярне відстеження результатів навчання учнів, а також за потреби надання їм підтримки в освітньому процесі; для учнів, які не можуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії з поважних причин, заклад забезпечує використання інших засобів комунікації, доступних для учнів – телефонного, поштового зв’язку тощо.

Від дієвості та своєчасності вжитих заходів залежатиме стримування рівня захворюваності та збереження здоров’я і життя учасників освітнього процесу.

З повагою      Заступник Міністра         Віра РОГОВА