Користувачів: 0
Пилипчанський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ"

21:34
Змагання з баскетболу серед жінок.

14 травня на базі спортивних залів загальноосвітньої школи №21 м.Біла Церква відбулася фінальна частина змагань з баскетболу серед жінок Спартакіади “Рухова активність — здоровий спосіб життя — здорова нація”, участь у якій взяли переможці зональних змагань. За медалі боролись баскетболістки з Миронівського, Білоцерківського, Володарського, Бородянського, Бориспільського, Переяслав-Хмельницького районів. За підсумками змагань третє місце виборола збірна команда Бородянського району, яка обіграла збірну команду з Бориспільшини.
Захоплюючим було протистояння у фіналі лідерів команд - Білоцерківського та Володарського районів. Вболівальники стали свідками найзапеклішої боротьби, найщиріші емоції охоплювали кожного присутнього в залі. Завдяки влучним кидкам у підсумку перемогу здобули баскетболістки з Білоцерківщини. Срібло у жінок з Володарського району.
Тож вітаємо нашу команду, до складу якої увійшли Н.Худак, Н.Долінська, Ю.Тищенко (с.Пилипча), Т.Іващенко, О.Бобраніцька, О.Фартушна, Т.Корнільченко (с.Мала Вільшанка), О.Чорна (с.Шкарівка), І.Шеффер, Ю.Лошак (с.Озерна), а також тренерів Г.Ф.Пташника, Ю.Б. Строкіна з впевненою перемогою і бажаємо надалі бути лідерами!

Категорія: Змагання | Переглядів: 386 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0